(067) 223-45-35
Задати питання менеджеру

Про нас

Компанія «МЕТР ЛТД» на офіційному рівні представляє авторитетні європейські підприємства в Україні, а також є гарантом їх відмінної якості.

Головний пріоритет МЕТР ЛТД - забезпечення українських споживачів високоякісним і надійним обладнанням, від кращих європейських компаній для переходу на абсолютну автоматизацію виробничих процесів.

 

Головні напрямки, в яких працює наше підприємство

 

На даному етапі продукцію можна зустріти в різноманітних галузях, в яких потрібно провести автоматизацію.

Зокрема наші товари впроваджуються в таких промислових сферах:

 • На виробничих металургійних заводах;
 • На автоматизированих машинобудівних заводах;
 • При будівництві суден;
 • У легкій харчової галузі;
 • У сфері енергетики;
 • У сфері видобутку і переробка нафти.

Простими словами, продукція користується великим попитом серед підприємств, де підвищується ефективність виробництва, за допомогою автоматизації обладнання.

 

Коротке знайомство з робочим процесом нашої компанії

 

Розумна ціна - це результат довгострокового співробітництва з популярними європейськими компаніями. Тому клієнтові надається великий асортимент складових компонентів, матеріалів і устаткування.

Ми уважні до своїх покупців, тому вони мають можливість регулярно отримувати сповіщення про нові товари, ознайомлюватися з продукцією завдяки нашій участі в спеціалізованих міжнародних виставках, а так само в додаткових актуальних публікаціях, які постійно з'являються на нашому сайті.

 

!Особливу увагу ми приділяємо персональному технічному навчанню!

 

У наданих безкоштовних каталогах ви докладно дізнаєтеся про технічні можливості і процеси роботи обладнання. У технічній та конструкторській документації ви знайдете відповіді на всі питання, що виникають, а електронні версії наших каталогів і діючий прайс-лист стануть помічниками в остаточному виборі продукції.

Всі товари ліцензовані і відповідають національним і міжнародним нормам, що в черговий раз підтверджує принцип компанії:
успіх нашого підприємства - залежить від успіху нашого клієнта.

 

Документація підприємства, що підтверджує норми якості

 

Рівень надійності продукції доводять отримані сертифікати, які були видані незалежною організацією після пройдених багаточисельних тестів і випробувань. Вони дають можливість використовувати обладнання в різноманітних галузях промисловості. Контроль якості на підприємствах відповідає стандарту ISO 9001.

 

Наша продукція відповідає наступним стандартам:

 

 • Запобігає можливому розповсюдженню пожеж і вибухів;
 • Відсутності можливості попадання вологи і пилу;
 • Витримка вібрації і підвищеної сейсмічності.

Постійне і безперебійне оновлення затребуваних товарів і великий вибір продукції на складах дає нам можливість задовольнити всі замовлення, які надходять до нас. Товари миттєво продаються під запити замовників і без перебоїв поставляються за необхідними адресами.

 

Розширення можливостей нашої компанії

 

Підприємство «МЕТР ЛТД» поряд з перевіреними партнерами має можливість працювати по програмі реорганізації та оновленню застарілих підприємств, в тому числі і створення нових компаній.

 

Особливо в таких сферах:

 • в житлово-господарському напрямку;
 • в галузі енергетики;
 • в технічній промисловості.

 

Робота проводиться, починаючи з першого етапу підготовки і проектування, до остаточного завершення постачанням продукції на робочу територію.

Щоб забезпечити поставку на ринок високоякісних товарів, зав'язати тісні торговельно-економічні зв'язки, наша компанія пропонує співпрацю великим надійним покупцям, представникам підприємств, виробникам різного устаткування, конструкторам та енергетикам, дропшипперам працювати як оптом, так і в роздріб.

До кожного клієнта ми завжди знаходимо індивідуальний підхід, тому всі без винятку отримують якісне обслуговування.

 

Звертайтеся до нас і наші співробітники проконсультують вас по будь-якому питанню і забезпечать грамотну технічну підтримку.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(067) 223-45-35
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
Задати питання менеджеру:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю <br />буде відправлена на пошту вказану<br />при реєстрації на сайті.
Реєстрація: