(067) 223-45-35
Задати питання менеджеру

Види редукторів

Редуктор - це механізм, призначений для зменшення кутових швидкостей веденого вала з метою збільшення крутного моменту в приводі автомобіля.

 

      

 

У редукторах використовуються різні види передач (зубчасті, черв'ячні та ін.), а також їх поєднання. Вони можуть поєднуватися в комбіновані приводи з варіатором.

 

Основними характеристиками при виборі для застосування редукторів служать:

  • коефіцієнт корисної дії (ККД);
  • передавальне число;
  • кутові швидкості валів;
  • кількість ступенів;
  • кількість вихідних валів.

 

        

 

Редуктори класифікуються на:

  • циліндричні;
  • черв'ячні;
  • конічно-циліндричні
  • планетарні;
  • хвильові.

 

Циліндричний редуктор найбільш поширений і слугує для зміни напрямку, обертального моменту і кутової швидкості для передачі обертання від одного вала до іншого, паралельно або співвісно розташованому. Циліндричний редуктор може бути одно- і багатоступеневим.

Відмінні якості циліндричних редукторів: високий ККД (до більш, ніж 90%), відсутність нагріву, робота без самостійного гальмування, надійність і простота в обслуговуванні.

Недоліками є гучність, відносно мала передавальне число.

Функціональність і надійність всієї машини в великій мірі залежить від параметрів, ресурсу та працездатності циліндричного редуктора, що забезпечує це саме своїми відмітними серед редукторів всіх видів якостями.

 

 

Черв'ячний редуктор використовується для передачі обертання між перехресними валами. Існують різні варіанти даних механізмів, наприклад, одноступінчасті, універсальні, багатоступінчасті, глобоїдні і інші з різноманітними параметрами компонування.

 

Відмінними властивостями черв'ячного редуктора є його компактність, плавність і безшумність роботи, можливість отримати велике передавальне число в одному щаблі (до декількох сотень), самоторможіння, розташування вихідного вала під прямими кутами. Даному виду редукторів притаманні малий ККД, великий нагрів, підвищений знос і складність в монтажі і налаштуванні.

 

 

 

Конічно-циліндричний редуктор - це різновид редуктора, що містить шестерні, мають конічну і циліндричну форму. Відмітна особливість такого редуктора в тому, що осі валів підведення і відбору потужності перетинаються.

 

Даний тип редукторів володіють більш плавною зчіпкою, як і у циліндричних - досить високий ККД і значна довговічність, йому близькі переваги і недоліки циліндричних редукторів.

 

 

 

Планетарні редуктори займають проміжне положення між черв'ячним і циліндричним, перетворять обертальний рух в межах однієї осі. Ці редуктори компактні, мають меншу вагу, великий діапазон передавальних чисел, надійніші і довговічніші черв'ячних, мають високу ремонтопридатність.

 

Недоліком може вважатися дещо менший, ніж у циліндричних, ККД, складність у виготовленні, що здорожує вартість редуктора.

 

 

 

Хвильовий редуктор передає обертання за рахунок хвильової деформації, яка біжить, передача обертання виробляється уздовж осі вала. Складається з існуючих внутрішніх зубів нерухомого колеса, що обертають колеса із зовнішніми зубами і генератора хвиль (ексцентрика).

 

Переваги хвильових редукторів полягають в плавності ходу високою кінематичної точності, а основний недолік - в підвищеному навантаженні на елементи редуктора і, відповідно, підвищені вимоги до матеріалів для виготовлення та обслуговування.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(067) 223-45-35
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
Задати питання менеджеру:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю <br />буде відправлена на пошту вказану<br />при реєстрації на сайті.
Реєстрація: