(067) 223-45-35
Задати питання менеджеру

Загальна характеристика редукторів

Редуктор представляє собою механізм з однією або декількома механічними або гідравлічними передачами. Перетворює високу частоту обертання в обертальний момент більшої потужності. Залежно від очікуваного на виході ефекту, застосовують різні типи подібних механізмів, які, виконуючи спільне завдання, відрізняються за своєю конструкцією.

 

У промисловості застосовуються, в основному, три базові типи редукторів:

 

  • конічні;
  • циліндричні;
  • черв'ячні.

 

конічні циліндричні черв'ячні

 

Основна відмінність між ними полягає в площині розташування осей валів. Наприклад, в конічних або циліндричних редукторах вихідні вали розташовані горизонтально, а в черв'ячних можливі варіанти. Виходячи з цього, по площині розташування валів на вході і виході, агрегати поділяють на вертикальні або горизонтальні циліндричні редуктори.

 

Двоступеневі черв'ячні редуктори можуть забезпечити паралельність розташування осей валів, але площини в цьому випадку різні.

 

одноступінчатий редуктор

Для досягнення прямого кута між валами зазвичай використовують одноступінчатий черв'ячний редуктор. Той же кут, але в одній площині, можна забезпечити, використовуючи конічно-циліндричний редуктор.

 

За своїми характеристиками, циліндричні механізми цього класу відрізняються високою ефективністю і великим терміном служби. Для виконання різних завдань, в межах кожної категорії виділяють модифіковані варіанти, виходячи з конструктивних особливостей.

 

Основними є одноступінчасті, двоступінчасті, багатоступінчасті редуктори, чия конструкція підігнана під певний результат.

 

багатоступінчастий редуктор

Базовим принципом багатоступеневих редукторів є досягнення максимально можливого передавального числа. Все просто: більше ступенів – більше передавальне число. Досягається максимальна ефективність, економиться електроенергія і головне, підвищується віддача.

 

Використання багатоступінчастої конструкції багаторазово окуповує витрати на придбання та установку подібного агрегату. Споживаюча при цьому енергія використовується з максимальною вигодою, якщо порівняти з більш простими за своєю конструкцією редукторами.

 

Варто зупинитися мотор-редуктор, що є сукупністю редуктора і силового агрегату в єдиному механізмі. Відрізняється компактністю, завдяки чому монтаж спрощений до максимуму. Створено безліч модифікацій цього агрегату, які здатні виконати різного характеру завдання.

 

Крім вже згаданої класифікації, редуктори ділять за способом передачі обертального моменту. Існують три типи:

 

  • гідравлічні;
  • зубчасті;
  • черв'ячні.

 

Враховуючи, що основним завданням редуктора є перетворення швидкості в потужність, область застосування таких механізмів досить обширна. Зустріти їх можна в автомобілях, в різних агрегатах, в токарних, фрезерних, свердлильних верстатах, де вони є основним вузлом. Конвеєрні стрічки теж не обходяться без редукторів. Застосування охоплює всі галузі промисловості.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(067) 223-45-35
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
Задати питання менеджеру:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю <br />буде відправлена на пошту вказану<br />при реєстрації на сайті.
Реєстрація: